Російські окупанти намагаються вести штурмові дії на сході України, але безрезультатно. Ворог лише має частковий успіх у Миколаївській області.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«На Миколаївському напрямку окупанти вели штурмові дії в районі населеного пункту Благодатне, мають частковий успіх», – йдеться у повідомленні.

На ВолинськомуПоліському та Сіверському напрямках без суттєвих змін. Ворог обстріляв із ствольної артилерії райони Катеринівки та Ободів Сумської області.

На Харківському напрямку ворог здійснював обстріли із танків, ствольної та реактивної артилерії неподалік Світличного, Слатиного, Питомника, Петрівки, Піщаного, Гусарівки, Мосьпанового, Криничного та Пришиба.

На Слов’янському напрямку противник продовжив вогневий вплив біля Дібрівного, Мазанівки та Долини.

Намагався вести наступ у напрямках Довгеньке - Дібрівне, Бражківка - Нова Дмитрівка, успіху не мав, відійшов.

На Краматорському напрямку зафіксовано обстріли неподалік Роздолівки, Григорівки, Верхньокам’янського, Дронівки та Серебрянки. Ворог намагається вести наступ у напрямку Спірне - Веселе, бойові дії тривають.

На Бахмутському напрямку агресор завдав вогневого ураження зі ствольної артилерії та РСЗВ в районах населених пунктів Соледар, Зайцеве і Білогорівка. Вів наступ у напрямках Вершина - Кодема і Гладосове - Кодема, успіху не мав. На напрямках Стряпівка - Соледар, Покровське - Бахмут, Травневе - Кодема, Семигір’я - Зайцеве та Гладосове - Курдюмівка бойові дії тривають.

На Південнобузькому напрямку окупанти  продовжили обстріли із танків, ствольної та реактивної артилерії районів населених пунктів Велике Артакове, Лозове, Таврійське, Степова Долина, Первомайське, Киселівка, Червона Долина, Потьомкине, Прибузьке, Парутине, Поляна, Новоолександрівка та Партизанське.

Завдали авіаційних ударів поблизу Зарічного, Білої Криниці та Андріївки.

Як зазначають у Генштабі,  ворог відчуває гострий дефіцит навченого та мотивованого поповнення для підрозділів, які систематично зазнають втрат.

Читайте також:

В окупованому Севастополі знову вибухи. Перше відео

Курйоз дня: Любителька «русского міра» «засвітила» місце розташування російського ППО в Криму

Окупанти отримали опромінення на Запорізькій АЕС, - парамедик

ІА "Вголос": НОВИНИ