Стало відомо про суддю Дарницького райсуду м. Києва, котра заборонила розповсюджувати книгу про Василя Стуса без дозволу кума Путіна Віктора Медведчука.
Про це повідомила працівниця Центру протидії корупції Галина Чижик.
Так, суддю, котра заборонила видавати книгу про Василя Стуса звати Марина Заставенко. Раніше вона працювала в Макіївці Донецької області.
Що відомо про суддю?
- У 2017 році хотіли звільнити за зв'язки з так званою «ДНР».
- В 2016 році до Вищої кваліфкомісії суддів зверталась СБУ, яка вказувала на те, що у судді є майно на тимчасово окупованих територіях, вона систематично їздить туди-сюди. При цьому, суддя тривалий час не здійснювала правосуддя, бо перебувала саме на неконтрольованих Україною територіях.
- ВККС спочатку відкрила дисципінарну справу, але потім відмовилась звільняти суддю Заставенко.
Знайомтеся, це - суддя Марина Заставенко, яка сьогодні заборонила згадувати Медведчука у книжці Вахтанга Кіпіані "Справа...Опубліковано Oleksandr Ivanov Понеділок, 19 жовтня 2020 р.
Читайте більше актуальних новин України та світу:
-
- Маркетинг-директорка видавництва Vivat, яке опублікувало книгу Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”, Катерина Адамчук прокоментувала рішення Дарницького районного суду щодо заборони розповсюдження книги без дозволу депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука.
- У понеділок, 19 жовтня, Дарницький районний суд Києва заборонив розповсюдження тиражу книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса” без дозволу одіозного Віктора Медведчука.
- Хіп-хоп виконавець зі Львова Степан Бурбан, більш відомий як «Паліндром», оприлюднив на своїй сторінці у Youtube кліп на пісню «Не дожив». Композиція стала одним із саундтреків до фільму «Ваш Василь» 2019-го року.
ІА "Вголос": НОВИНИ