Слідчий Служби безпеки України оголосила підозру в готуванні до порушення законів та звичаїв війни громадянці РФ Ользі Биковській (у дівоцтві — Пінясовій), 1995 року народження.

Про це повідомляє Судовий репортер.

Так, із 25 лютого 2022 року частина Херсонської області була тимчасово окупована. Там у складі російських військ перебував військовослужбовець 56-го гвардійського десантно-штурмового полку в складі 7-ї десантно-штурмової дівізії (гірської) Роман Биковський, 1995 р.н., уродженець смт. Верхів’я Орловської області РФ.

Перебуваючи на Херсонщині в смт. Білозерка, Биковський спілкувався мобільним телефоном зі своєю дружиною.

У одній з розмов 6 квітня росіянка через неприязне ставлення і зневагу до українських жінок, схиляла свого чоловіка до сексуального насильства над ними.

«У формі спонукального висловлювання, що виражене імперативною, стверджувальною конструкцією: «Так, ты давай там украинских баб насилуй..», адресувала своєму чоловікові «пряме спонукання до вчинення сексуального насильства (зґвалтування) щодо українських жінок».

Як вважають правоохоронці, Биковська досягла змови зі своїм чоловіком і залучила його співучасником злочину. Таким чином, спонукала його порушити закони і звичаї війни, що стосується того, що жінки потребують особливого захисту від будь-якого зазіхання на їхню честь, захисту від зґвалтування чи іншої форми посягання, знущання з людської гідності тощо. 

Військовослужбовець Биковський, своєю чергою, висловив згоду і готовність до ґвалтування, досягнувши згоди з дружиною на скоєння злочину.

Читайте також у «Вголосі»:  у Києві затримали російського диверсанта. 

ІА "Вголос": НОВИНИ