У Львові затримали 42-річного військовослужбовця, який перебував у статусі СЗЧ, за підозрою у вбивстві знайомого під час конфлікту за чаркою. Тепер фігуранту загрожує до десяти років позбавлення волі.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.

Обставини трагедії

Подія сталася 7 лютого в одній із квартир у будинку на вулиці Хмельницького. За даними слідства, під час спільного вживання алкоголю між 42-річним військовослужбовцем, який самовільно залишив частину, та його 37-річним знайомим виник раптовий конфлікт. У ході сварки старший чоловік завдав молодшому декілька ударів гострим предметом (попередньо — ножем).

Отримані травми виявилися смертельними, потерпілий помер на місці події. Тіло загиблого виявила його сестра, яка прийшла в гості та викликала правоохоронців.

Розслідування та санкції

Правоохоронці оперативно встановили місцеперебування фігуранта та затримали його. Наразі:

  • Чоловіку повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

  • Санкція статті передбачає від 7 до 10 років позбавлення волі.

  • Невдовзі суд обере затриманому запобіжний захід.

ІА "Вголос": НОВИНИ