У районі проведення операції Об'єднаних сил контррозвідка спільно зі слідчими Служби безпеки України викрили агента терористичної організації «ЛНР», колишнього співробітника міліції.

За даними Служби безпеки України, ексспівробітник Дебальцівського міськвідділу міліції був завербований представником так званої розвідки «народної міліції ЛНР», підконтрольної спецслужбам РФ.

Екссиловик збирав актуальну інформацію про сили та засоби українських військових формувань із району ООС, а також чисельність, особовий склад та маршрути пересування цих підрозділів.

Також він налагоджував знайомства з військовими та здійснював їх вивчення з метою вербування. Звіти зловмисник мав надсилати кураторам електронними каналами зв’язку.

Викрили екссиловика у Світлодарську. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України, слідчі органів безпеки повідомили йому про підозру. Він перебуває під вартою. Триває слідство.

Як відомо, Краматорський міський суд обрав запобіжний захід меру Світлодарська Анатолію Брехунцю у вигляді цілодобового домашнього арешту. Він звинувачується у посяганні на територіальну цілісність та недоторканість України.

ІА "Вголос": НОВИНИ