Сьогодні, 7 липня, під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України за поданням національних федерацій та згідно з міжнародною й національною системою відбору був затверджений поіменний склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020.

Про це у Фейсбук повідомляє Відділення НОК України у Львівській області.

Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах). Наші спортсмени виступатимуть у бадмінтоні, боксі, боротьбі вільній (та жіночій) греко-римській, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное (веслувальному слаломі), гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п'ятиборстві, тенісі, тенісі настільному, триатлоні та фехтуванні.

Є у списку 7 представників Львівщини: Оксана Лівач, Алла Черкасова (обидві - вільна боротьба), Олена Старікова (велосипедний спорт (трек), Христина Погранична (художня гімнастика), Станіслав Горуна (карате), Вероніка Марченко (стрільба з лука), Павло Коростильов (кульова стрільба).

"Майже всі цьогорічні представники з Львівщини виступатимуть на Олімпійських іграх вперше. Варто зазначити, що участь художньої гімнастки Христини Пограничної  у змаганнях деякий час залишалася під питанням. Проте вона таки їде в Токіо«, - прокоментував »Вголосу" голова Львівського відділення НОК України Юрій Турянський. 

За його словами, на кожного учасника з Львівщини є велика надія, адже всі вони пройшли складний відбір для участі в Олімпійських іграх.

З поіменним складом Олімпійської збірної України можна ознайомитися за посиланням: http://noc-ukr.org/.../tokyo-2020/sklad-olimpiyskoi-zbirnoi/

Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо триватимуть з 23 липня до 8 серпня.

Реалії сьогодення внесли свої корективи і в масові заходи, тож з метою збереження здоров'я наших олімпійців та з урахуванням жорстких вимог ковід-протоколу Оргкомітету Токіо-2020, традиційну урочисту ходу збірної, яка передує від'їзду команди на Ігри, змінить неординарний та яскравий чотиригодинний телемарафон, що відбудеться у неділю, 11 липня в прямому ефірі офіційного транслятора Олімпійських ігор в Токіо в Україні – телеканалу «UA:Перший», починаючи з 17.00, - повідомляє НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team.

ІА "Вголос": НОВИНИ