У суботу, 4 лютого, Львів попрощається з п’ятьма Героями: Богданом Фолюсевичем, Назарієм Стецурою, Максимом Гриневичем, Володимиром Кожевніковим, Олександром Пітулею.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Чин похорону Богдана Фолюсевича, Назарія Стецури та Максима Гриневича розпочнеться об 11-й годині у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а об 11:40 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Натомість чин похорону Володимира Кожевнікова та Олександра Пітулі розпочнеться о 15-й годині у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а о 15:40 — міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Біографічні довідки Героїв

Богдан Фолюсевич (06.03.1983-21.01.2023). Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №97 міста Львова. Закінчив Державний професійно-технічний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва» (тоді — Вище професійне училище N48 міста Львова).

Після завершення навчання проходив військову службу в місті Рава-Руська.

Протягом 13 років працював експедитором у Товаристві з обмеженою відповідальністю Торгово-виробнича компанія «Перша приватна броварня». Згодом продовжив працювати у сфері вантажних перевезень. Захоплювався футболом.

З початком повномасштабного вторгнення РФ став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Богдана Фолюсевича залишилися мама, брат, син та похресник.

Назарій Стецура (16.03.1997-27.01.2023). Уродженець села Тарасівка Львівської області.

Навчався у середній загальноосвітній школі №42 міста Львова. Закінчив Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне політехнічне училище».

Згодом проходив військову службу в складі військової частини А3838. Працював старшим зміни у мережі магазинів «EVA». Захоплювався автомобілями.

З початком повномасштабного вторгнення Росії захищав Батьківщину у «гарячих точках» у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Назарія Стецури залишилися дружина, батьки та сестра.

Максим Гриневич (13.11.1996-01.02.2023). Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №65 міста Львова. Здобував освіту у Національному університеті «Львівська політехніка».

У мирний час працював в одному із сервісних центрів Приватного акціонерного товариства «Київстар» у місті Львові.

Протягом 2017-2019 років проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України. Після повернення працював на Приватному підприємстві «Перша соціальна медична лабораторія “Ескулаб”».

З початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 116-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Північ» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Максима Гриневича залишилися батьки, брат та бабуся.

Володимир Кожевніков (10.03.1967-27.01.2023). Львів’янин.

 

Навчався у Львівській загальноосвітній школі-інтернаті №2 Львівської міської ради Львівської області. Закінчив колишнє Професійно-технічне училище №56 міста Львова.

Після завершення навчання проходив військову службу в армії.

У мирний час спочатку був робітником Державного підприємства «Львівський державний завод “ЛОРТА”», згодом — пожежником у 8-му державному пожежно-рятувальному загоні Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області. Опісля працював у будівельній сфері.

З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України від окупантів. Боровся із державою-терористом у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Володимира Кожевнікова залишилися батьки, син, онук та сестра.

Олександр Пітуля (31.05.1968-23.01.2023). Львів’янин.

Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі I-III ступенів №71 Львівської міської ради Львівської області. Закінчив колишнє середнє професійно-технічне училище №27 міста Львова за спеціальністю «кухар».

Після завершення навчання проходив військову службу у місті Алмати (Республіка Казахстан). Близько 5 років обіймав посаду зварювальника у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Львівський автобусний завод», згодом займався чоботарством. Протягом останніх років працював у будівельній сфері.

У вільний час захоплювався кулінарією, риболовлею та збором грибів. Любив займатися домашнім господарством.

З початком повномасштабного вторгнення боровся проти російських окупантів у складі 4-ї окремої танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.

В Олександра Пітулі залишилися батьки, дружина, син та брат із родиною.

Як писав «Вголос», повертаючись додому на ротацію, на Вінниччині у смертельній ДТП загинув військовий з Яворівської громади Андрій Пазиняк.

ІА "Вголос": НОВИНИ