Чин похорону захисників Богдана Дмитрика та Олександра Іванічкіна розпочнеться о 12:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 12:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок

У середу, 6 грудня, Львів попрощається із двома військовослужбовцями – 36-річним десантником 80 ОДШБр Богданом Дмитриком та 48-річним воїном 5-ї штурмової бригади Олександром Іванічкіним, які загинули на фронті.

Обоє пішли у військо добровольцями. Олександр Іванічкін спеціально повернувся з Італії, де проживав понад 20 років, щоб захищати рідну країну.

Богдан Дмитрик народився 20 травня 1987 року. Львів’янин.

Навчався у Ліцеї №46 імені В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради. Здобув освіту у Закладі вищої освіти «Львівський університет бізнесу та права» (тоді – Інститут).

Упродовж останнього періоду працював оператором із налагодження автоматичних та напівавтоматичних ліній у компанії «ГАЛИЧ ПРОФІЛЬ». У вільний час захоплювався мисливством, рибальством та збиранням грибів.

Був надзвичайно харизматичною і доброю людиною, люблячим батьком та чоловіком.

Із початком повномасштабного вторгнення РФ, попри відсутність військового досвіду, добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Загинув 1 грудня. В Богдана Дмитрика залишилися батьки, дружина та 3-річна донька.

Олександр Іванічкін народився 21 вересня 1975 року. Львів’янин.

Навчався у Ліцеї №45 Львівської міської ради. Після закінчення школи проходив строкову військову службу у місті Яворів Львівської області.

Із 1999 року проживав у Італії, де працював на меблевій фабриці. За словами рідних, Олександр Іванічкін мав «золоті руки» та був винятково доброю людиною.

Із початком повномасштабного вторгнення Росії повернувся на Батьківщину та добровольцем вступив до лав Збройних Сил України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на східному напрямку у складі 5-ї окремої штурмової Київської бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ.

Загинув 29 листопада. В Олександра Іванічкіна залишилися мама, сестра і двоє синів.

О 10:30 у храмі святих Володимира і Ольги (вул. Симоненка, 5) відбудеться прощання з воїном Богданом Дмитриком.

Чин похорону захисників Богдана Дмитрика та Олександра Іванічкіна розпочнеться о 12:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 12:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

ІА "Вголос": НОВИНИ