У понеділок, 23 серпня, та у вівторок, 24 серпня, у Львові перекриють частину вулиць, деякі маршрути курсуватимуть зі змінами.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Як зазначається, 23 серпня у зв'язку з проведенням урочистого маршу за участю військовослужбовців ЗСУ та країн-партнерів з 7.00 год до 10.00 год буде перекрито вул. Стрийську на ділянці від вул. Сахарова до площі біля Академії сухопутних військ.

Протягом цього часу не буде курсувати тролейбус №25, а  автобусні маршрути № 3А, 18 і 44 будуть об’їжджати закриту ділянку вул. Стрийської по вул. Франка - вул. Панаса Мирного - вул. Чмоли та у зворотному напрямку.

24 серпня на площі біля Академії сухопутних військ буде проходити великий святковий концерт, тому вулиця Стрийська знову буде перекрита на ділянці від вул. Сахарова до вул. Героїв Майдану з 6.00 год ранку до 6.00 год ранку 25 серпня. Тролейбус №25 не курсуватиме, а громадський автотранспорт їздитиме за вказаною схемою.

Того ж 24 серпня у зв'язку з проведенням «Маршу нескорених» та «Забігу у вишиванках» буде ситуативне перекриття руху на деяких вулицях,

Так, з 9.00 год і до 11.00 год ситуативно перекриють рух автотранспорту за маршрутом ходи – від Личаківського кладовища по вул. Мечнікова – вул.Личаківській – вул. Чехова – вул. Личаківській - пл. Митній – вул. Винниченка – до Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні. Міський авто- та електротранспорт курсуватиме без змін.

Також через «Забіг у вишиванках» з 9.00 год до 11:00 год перекриють рух транспорту на пр. Чорновола від вул. Липинського по пр. Свободи до вул. Коперника, тролейбуси №33 тимчасово не курсуватимуть, а міський громадський транспорт курсуватиме із тимчасовими змінами.

Так, автобусні маршрути №1А, 8А, 8, 22 курсуватимуть до перетину вул. Липинського - просп. В. Чорновола «кільце».

Автобусний маршрут №3А курсуватиме до пл. Є. Петрушевича.

Автобусний маршрут №5А курсуватиме до пл. Митної.

Автобусні маршрути №6А, 52 курсуватимуть до церкви св. Анни - вул. Захисників України.

Автобусні маршрути № 7, 17, 20, 25, 31, 34, 41, 51 здійснюватимуть об’їзд по вул. Городоцька – вул. Шевченка – вул. Клепарівська – вул. Липинського. У зворотному напрямку рух відбуватиметься без змін.

Автобусний маршрут №15 у напрямку руху до вул. Медової Печери курсуватиме вул. Устияновича – вул. Бібліотечна – вул. Дорошенка – вул. С. Бандери – вул. Вербицького – вул. Коперника – вул. Д. Вітовського – пл. Франка – вул. І. Франка – вул. Зелена – далі по маршруту.

Автобусні маршрути №29, 43 курсуватимуть без змін (можливі тимчасові затримки у расі через ситуативне перекриття руху транспорту на момент проходження ділянки учасниками забігу).

Автобусні маршрути №37 ,46, 47, 53, 61, 39 з вул. Підвальної курсуватимуть по вул. Б. Хмельницького – вул. Замарстинівська із виїздом на вул. Липинського – далі по маршруту. 

Автобусний маршрут №9 курсуватиме по вул. Кн. Ольги – вул. Сахарова – вул. Вітовського – вул. Франка – вул. Винниченка - вул. Підвальна – пл. Д. Галицького – вул. І. Гонти – вул. Б. Хмельницького – вул. Замарстинівська – вул. Липинського – далі по маршруту.

«Мешканців просять вибачити за тимчасові незручності та з розумінням поставитись до ситуації. Для зменшення заторів, просимо обмежувати користування приватним транспортом у святкові дні на вулицях, де передбачено проведення заходів», - додали у прес-службі міської ради.


Із програмо святкових заходів можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, у Львові відновлено звичайний маршрут трамваїв №1 та №2

 
ІА "Вголос": НОВИНИ