Національна збірна України з футболу перемогла команду Вірменії у своєму другому матчі Ліги націй УЄФА з рахунком 3:0.

Перша половина зустрічі завершилася без забитих голів. Хоча українці частіше загрожували воротам вірмен, забити у стартові 45 хвилин синьо-жовтим не вдалося.

Після перерви тиск на ворота вірменів збільшився. Найбільше ударів завдав Маліновський. І саме йому вдалося відкрити рахунок на 61-й хвилині.

А через 10 хвилин Караваєв подвоїв рахунок.

Третій гол синьо-жовті забили внаслідок курйозного моменту: непорозумінням між захисником та голкіпером скористався Віталій Миколенко, який вийшов на заміну: м'яч від його ноги залетів у ворота.

Нагадаємо 8 червня, на стадіоні в Дубліні відбувся футбольний матч між Україною та Ірландією. З рахунком 0:1 збірна України перемогла.