Збірна України з мінімальним рахунком (1:0) перемагає збірну Люксембургу у матчі четвертого туру відбору до Євро-2020 у Львові 10 червня.

Про це інформує ІА «Вголос».

Вже на 6-й хвилині матчу наш центрфорвард Роман Яремчук відкриває рахунок у грі та забиває головою після пасу Руслана Малиновського.

А на 38-й хвилині м’яч опиняється вже у воротах нашої національної команди. Однак арбітр фіксує положення поза грою і залишає за підопічними Шевченка перевагу у грі.

«Арена Львів» підтримує підопічних Шевченка та самого тренера виконанням гімну та «Червоної рути», а також оваціями.

У другому таймі гравці обидвох команд голів не забивають. Фінальний свисток головного арбітра фіксує мінімальну перевагу на користь збірної України у матчі - 1:0 .

Як писав “Вголос”, Збірна України із рахунком 5:0 перемогла Сербію у 3-му турі відбору на Євро-2020 у п’ятницю, 7 червня.