Збірна України напередодні матчів Ліги націй у Хожуві у товариському поєдинку поступилася збірній Польщі з рахунком 2-0.

У першому таймі попри перевагу підопічні Шевченка не змогли відзначитись.

Чудовий момент вивести «синьо-жовтих» вперед мав Ярмоленко, але не реалізував пенальті, влучивши у стійку.

А вже згодом наш голкіпер Лунін допустив помилку і дозволив полякам забити. Пьонтек не схибив - 1-0.

У другому таймі українці знову заграли гостріше, однак ,замість забити, пропустили ще один гол - на 62-й хвилині.

Після розіграшу штрафного і удару Лінетті м'яч влучив у штангу, а Модер вдало зіграв на добиванні.

Більше голів у матчі гравці обидвох команд не забивали.

У підсумку - поразка збірної України з рахунком 2-0 на виїзді.

Польща - Україна - 2:0

Голи: Пьонтек, 41, Модер, 62

Польща: Скорупскі, Гумни (Берешиньски, 79), Валюкевич, Бохневич, Рибус (Река, 79), Плахета (Шиманьски, 83), Кліх, Гуральськи (Лінетти, 62), Зелиньскі (Южвяк, 46), Мілік (Модер, 62), Пьонтек

Україна: Лунін, Михайличенко, Матвієнко, Кривцов, Конопля (Бондар, 64), Зінченко (Харатін, 56), Макаренко, Коваленко (Сидорчук, 76), Зубков (Циганков, 46), Ярмоленко (Марлос, 46), Яремчук (Мораес, 46)