У середу, 24 березня, збірна України з футболу успішно розпочала відбір на Чемпіонат світу-2022.

У матчі першого туру підопічні Андрія Шевченка здобули сенсаційну нічию в грі проти Франції.

На 19-й хвилині господарі поля вийшли вперед. У суперечливій ситуації відзначився Грізман. Швидше за все, у гравця був офсайд, однак арбітр цього не побачив. Система VAR на грі не працювала.

В другому таймі українці зуміли зрівняти рахунок. Караваєв скинув на Сидорчука, а «динамівець» пробив. Круглий влучив у Кімпембе та зрикошетив у ворота – 1:1.

Збірна України здобула важливе очко у першому матчі відбору. Варто зазначити, що за матч українці не завдали жодного удару по воротах.

У іншому протистоянні Фінляндія розписала бойову нічию 2:2 з Боснією і Герцеговиною.

У неділю, 28 березня, Україна зіграє проти Фінляндії. Матч розпочнеться о 21:45 за київським часом.