Вихід українських військових з території оточеного ворогами заводу «Азовсталь» у Маріуполі має завершитися упродовж кількох днів. Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє телемарафон UAразом.

Глава держави поділився подробицями евакуації українських військових із «Азовсталі». Наразі завод покинули цивільні, медики та поранені бійці.

 

«На сьогодні вивезено всіх цивільних, які були заблоковані на заводі. Цивільних вивезли, медиків вивезли, вивезли важкопоранених та поранених. Я знаю, що відбувається на цю мить. Я думаю, найближчим часом, днями, завершиться вивезення всіх», – заявив Зеленський.

Український президент також пригадав процес підготовки евакуації. Він, зокрема, вів перемовини з низкою іноземних лідерів для посередництва між Україною і РФ.

Структура складна. Домовлялися про те, що розблокуванням будуть займатися посередники, я домовлявся з Туреччиною, Швейцарією, Ізраїлем, спочатку з Францією. Щоб через стосунки лідерів з керівником РФ, коли ми бачили, що військовим шляхом розблокувати не вийде", – наголосив глава держави.

Як писав «Вголос», у п'ятницю, 20 травня, російські війська зі своєї території обстріляли прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ