На засіданні ставки верховного головнокомандувача, що пройшло сьогодні, 21 липня, були визначені завдання для посилення позицій ЗСУ на певних напрямках. Також обговорювалися питання постачання новітніх озброєнь для українських військ.

Про це стало відомо зі звернення президента Володимира Зеленського.

На засіданні прозвучали доповіді керівника ГУР Кирила Буданова, керівника Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненко, головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, міністра оборони Олексія Резнікова, а також голови МВС Дениса Монастирського. Безпосередньо з передової підключався генерал-полковник Олександр Сирський, командувач Сухопутних військ.

«Обговорили поточну ситуацію на передовій, довкола України, визначили завдання на деяких тактичних напрямках для посилення наших позицій. І дуже предметно опрацювали питання про постачання новітніх озброєнь у війська. Потрібно ще збільшувати інтенсивність ударів по ворогу», - сказав Зеленський.

Як розповів глава держави, усі учасники засідання ставки погодились, що існує істотний потенціал для просування наших сил на фронті та для завдання окупантам нових відчутних втрат.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ