Президент України Володимир Зеленський зустрівся з главої місії ОБСЄ Яшаром Халіта Чевиком, під час зустрічі вони обговорили нинішню безпекову ситуацію на Донбасі.
Про це повідомили у пресслужбі ОП.
Чевик зазначив, що вони зафіксували позитивні зрушення щодо процесу розведення сил і засобів на лінії розмежування, починаючи з червня цього року. Також він підтвердив, що процес розведення в районі Петрівського має розпочатися 9 листопада о 12:00.
«Сторони обговорили можливість допуску Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в складних районах на непідконтрольній українській владі території Донбасу і прикордонних зон України і Росії», - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що окупанти на Донбасі зірвали розведення сил та засобів у районі Богданівки та Петрівського.
ІА "Вголос": НОВИНИ