Про це сказала голова Західноукраїнського центру „Жіночі перспективи” Любов Максимович під час прес-конференції сьогодні.

За словами Любов Максимович, центр „Жіночі перспективи” провів дослідження, у якому виявив, що, за рівних вихідних умов – освіта, сімейний стан, кількість дітей – жінки отримують в середньому на 30% меншу зарплату на тих же посадах, на яких чоловікам платять більше.

„Коли почалася світова криза, людей масово скорочували, скорочували і топ-менеджерів, і працівників високотехнологічних підприємств. Серед звільнених були в основному чоловіки. Коли криза пішла на спад, то на роботу стали брати в основному жінок – вони легше погоджуються на меншу зарплату, ніж чоловіки, маючи таку ж освіту і кваліфікацію” – сказала Любов Максимович. 

ІА "Вголос": НОВИНИ