Одіозний 75-річний російський політик-пропагандист Володимир Жириновський заразився коронавірусом ще два тижні тому, але хвороба протікала у легкій формі. На вихідні стало значно гірше, тому його екстрено госпіталізували до ЦКЛ.

Про це повідомили російські ЗМІ.

«Наразі Жириновський знаходиться на ШВЛ, у нього 50-75% ураження легень. До нього перестали пускати помічників. Стан політика оцінюється як тяжкий», – розповідає джерело у партії Жириновського.

На прохання Інтерфаксу прокоментувати повідомлення про те, що у Жириновського уражено 50-75% легенів, джерело агентства відповіло: «Так, ураження легенів серйозне».

Раніше помічники помічники заперечували погане самопочуття Жириновського і казали, що він у чудовій формі. Нібито допомагає щеплення, які він зробив аж сім разів, тому нічого страшного з ним статися не може.

2 лютого лікарі рекомендували Жириновському продовжити лікування у стаціонарі – його госпіталізували до Центральної клінічної лікарні Управління справами президента (ЦКЛ) у Москві. При цьому політик попросив забезпечити собі постійний контакт із підлеглими та можливість працювати в палаті.

Зазначимо, що скандально відомий російський політик Володимир Жириновський з 2014 року активно підтримував окупацію Криму та Донбасу, а також допомагав бойовикам так званих ЛНР та ДНР, передаючи їм гроші та навіть автомобільну техніку. Останні заяви Жириновського на тлі скупчення російських військ біля кордонів України також були досить кровожерливими.

Раніше повідомлялося, що Російська Федерація вимагає вивести з території України озброєння та іноземних військових інструкторів. Також наша держава повинна відмовитися від навчань з Північноатлантичним альянсом.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ