У вівторок, 4 травня, відбувся другий матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між «Манчестер Сіті» та ПСЖ.

Англійський клуб приймав парижан на власному полі. Перший поєдинок закінчився перемогою «Ман Сіті» з рахунком 2:1.

Вчора «містяни» теж впевнено перемогли (2:0) та вперше в історії клубу пробилися в фінал найпрестижнішого турніру в Європі.

Українець Олександр Зінченко вийшов на поле зі стартових хвилин та провів цілий матч. На 7-й хвилині круглий влетів у руку Зінченку, арбітр призначив пенальті в ворота «Манчестер Сіті». Після перегляду відеоповтору рефері своє рішення скасував.

ПСЖ втратив концентрацію через цей епізод та швидко пропустив перший гол. Зінченко отримав м’яч у центрі поля та пробіг до штрафного майданчика гостей. Українець віддав передачу на Де Брюйне, після якої відзначився Марез.

У другому таймі «містяни» віддали ініціативу ПСЖ та зуміли провести контратаку, яка завершилася ще одним голом – Марез оформив дубль.

Згодом Ді Марія не стримав емоції та вдарив Фернандіньо, за що побачив перед собою «червоне» світло. ПСЖ залишилося у меншості, більше голів команди не забивали.

Зінченко провів відмінний поєдинок та зіграв одну з ключових ролей в команді, допомігши здобути таку важливу перемогу.