Працівники ДБР та Нацполіція повідомили про підозру начальнику пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Тернопільській області та його спільниці — фахівчині із ресурсного забезпечення. Їх підозрюють у зловживанні службовим становищем.

Про це повідомило Державне бюро розслідувань.

Встановлено, що посадовці без торгів на сайті Prozorro закупили устаткування на потреби частини за завищеними цінами. У приватного підприємця вони придбали продукцію на 2,6 млн грн, хоча її ринкова вартість була нижчою на понад 1 млн грн.

"Крім того, підприємець затягнув строки постачання, але начальник загону ДСНС підробив видаткову накладу про нібито отримання устаткування у визначений термін. Це дозволило переказати гроші підприємцю ще до постачання обладнання в частину", - йдеться у повідомленні.

Начальнику пожежно-рятувального загону та фахівчині із ресурсного забезпечення повідомили про підозру в зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України), начальнику – ще й у службовому підробленні (ч. 2 ст. 366 КК України).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.

ІА "Вголос": НОВИНИ