Демократи Палати представників Конгресу США висунули два звинувачення у справі про імпічмент Дональда Трампа.
Про це повідомляє CNN.
Голова судового комітету Палати представників Джеррі Надлер повідомив, що Трампу висунули два обвинувачення - у перешкоджанні діяльності Конгресу і зловживанні владою.
Надлер зазначив, що коли Трамп використовує повноваження свого державного органу для отримання неналежної особистої вигоди, ігноруючи або завдаючи шкоди національним інтересам, - це є досконалим злочином.
«Це саме те, що президент Трамп зробив, коли він просив і змушував Україну втручатися в наші президентські вибори 2020 року», - повідомив Надлер.
Нагадаємо, що Білий дім організовує зустріч Трампа з Лавровим.
Також напередодні відоме американське видання жорстко розкритикувало Трампа через ставлення до України.
ІА "Вголос": НОВИНИ