Про це заявив начальник прес-служби Південного військового округу (ЮВО) полковник Вадим Астаф'єв, повідомляє «Інтерфакс».

«На території Ростовської області почалися тактичні навчання з підрозділами зенітних ракетних військ 4-ї армії ВПС і ППО Південного військового округу. За сигналом навчальної тривоги розрахунки зенітних ракетних комплексів (ЗРК) С-300ПМ1 зробили в призначений район марш, під час якого військовослужбовці відпрацювали знищення умовних диверсійно-розвідувальних груп, дії особового складу під час нальотів авіації, подолання заражених ділянок місцевості», – сказав він.

У призначеному районі, уточнив Астаф'єв, бойові розрахунки ЗРК виконали заходи щодо розгортання комплексів з маршу на непідготовлених позиціях.

«Зі свого боку, механіки-водії пускових установок закріпили навички водіння в різних умовах місцевості з подоланням природних перешкод і маневрування на обмеженому просторі», – додав російський військовий.

«Під час навчання підрозділам ППО також належить відпрацювати комплекс завдань з багаторазової зміною стартових позицій. Бойові розрахунки комплексів С-300ПМ1 виявлять цілі на значній відстані і знищать їх, виконавши електронні пуски», – повідомив Астаф'єв.

Всього до планового тактичного навчання залучено понад 30 одиниць військової і спеціальної техніки.

 

«Вголос»

ІА "Вголос": НОВИНИ