У четвер, 10 грудня, луганська «Зоря» провела матч останнього туру групового етапу Ліги Європи. Український клуб на виїзді програв «Бразі».

Перший тайм команди завершили без забитих м’ячів. На 61-й хвилині гри круглого зрізав у власні ворота гравець «Зорі» Абу Ханна – 0:1. На 68-й хвилині Орта подвоїв перевагу «Браги».

Підопічні Віктора Скрипника не зуміли скоротити відставання та програли поєдинок. Шансів на вихід з групи в луганчан не було ще до початку протистояння.

В поточному розіграші ЛЄ «Зоря» зуміла набрати 6 очок. «Мужики» здобули дві перемоги в шести матчах – обіграли грецький «АЕК» та англійський «Лестер». Український клуб посів третє місце.

Першу позицію в групі G зайняв «Лестер» - 13 очок, «Брага» друга з аналогічним показником. «АЕК» став четвертим – 3 очка.