У четвер, 26 листопада, відбувся ще один матч групового етапу Ліги Європи.

«Зоря» на виїзді грала проти «АЕКа». В минулому турі підопічні Віктора Скрипника поступились грекам з рахунком 1:4.

У четвертому турі ЛЄ «Зоря» зуміла взяти реванш у суперника. На 48-й хвилині в складі «АЕКа» червону картку отримав українець Євген Шахов.

Луганчани отримали чисельну перевагу та згодом зуміли відзначитись у воротах суперника. На 61-й хвилині Артем Громов вивів «Зорю» вперед.

Пізніше подвоїв перевагу українського клубу Владислав Кабаєв – 2:0 на користь «Зорі». На 86-й хвилині Владлен Юрченко з пенальті забив третій гол - розгром!

Луганчани нарешті зуміли перервати безвиграшну серію у Лізі Європи та врятували провальний тиждень для українських клубів у єврокубках.

У «Зорі» - три бали, стільки ж в «АЕКа». «Брага» на останніх хвилинах втратила перемогу над «Лестером» - 3:3. У португальців 7 балів, а англійська команда набрала 10 очок.