На Луганщині протягом дня захисники України знищили п’ять РСЗВ БМ-21 “Град” з боєприпасами до них, три танки Т-72, одну БМП-3 та понад 15 військовослужбовців противника. Дані уточнюються.

Про це повідомило Міністерство оборони у Facebook.

Збройні Сили виконують поставлені завдання щодо відсічі збройної агресії проти України. Розгорнуті частини резерву на визначених напрямках перегруповані та перейшли у контрнаступ.

Тривають заходи щодо здійснення прикриття державного кордону України та морського узбережжя. На окремих напрямках проводиться стабілізаційна операція та виконуються завдання територіальної оборони.

Відбуваються бої за звільнення околиць Маріуполя. Воїни полку «Азов» розбили один з підрозділів 22-ї окремої бригади спеціального призначення збройних сил РФ.

"Зухвало ігноруючи норми Міжнародного гуманітарного права, російські загарбники наносять ракетно-бомбових ударів по об’єктах критичної інфраструктури України, мирному населенню, житлових кварталах, школах та дитячих садках. Фіксуються факти тримання цивільних осіб у заручниках, пограбування місцевого населення та мародерства", – йдеться в дописі.

Нагадаємо, сьогодні, 15 березня, російські окупанти зірвали евакуацію мирного населення з Луганської області.

ІА "Вголос": НОВИНИ