На Донеччині 27 лютого 2025 року обірвалося життя Піхоцького Василя Володимировича із Бориславської громади.

Про це повідомила Бориславська міська рада.

Василь народився 10 травня 1979 року в селі Ясениця-Сільна, де закінчив місцеву школу. Здобув професію зварювальника в Бориславському професійному ліцеї. Після навчання проходив строкову службу в лавах Національної гвардії України. Був приватним підприємцем.
4 травня 2022 року Василь добровольцем став на захист України. Служив у складі 115-ї окремої механізованої бригади, воював на Херсонському напрямку в штурмовому загоні “Дика качка”.
"Побратими дали йому позивний “Тато”, адже він завжди дбав про своїх бойових товаришів, підтримував їх і допомагав у найважчі моменти. Василь був відважним воїном, який чудово володів військовою справою та мав численні нагороди. Завжди знаходив вихід у складних ситуаціях, ніколи не залишав поранених чи загиблих побратимів на полі бою. Сам неодноразово зазнавав тяжких поранень і контузій, що зрештою сильно підірвало його здоров’я", - написали в громаді.

Серце воїна зупинилося в зоні бойових дій біля населеного пункту Лиман Донецької області.
У захисника залишились дружина, донька, батьки, сестра. 
Про час прощання із захисником буде проінформовано пізніше.

ІА "Вголос": НОВИНИ