Засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга викликали до суду міста Коростень Житомирської області на вимогу мера міста Овруча Івана Коруда для участі у процесі у справі про захист честі, гідності та ділової репутації.

Про це йдеться в рішенні Коростенського міського районного суду, опублікованому в Єдиному реєстрі судових рішень України.

Згідно з документом, Цукерберг має з'явитися до суду 2 грудня 2021 року як відповідач за цивільним позовом Івана Коруда проти колишнього керівника овруцької партійної організації ВО «Свобода» Олексія Кравчука.

У рішенні суду не названо прізвища Цукерберга, проте зазначено про залучення до участі у справі власника сайту Facebook, резидента Сполучених Штатів Америки. Також у документі є адреса відповідника: WillowRd, Menlo Park, CA, 94025, US – штаб-квартира Facebook у Каліфорнії, США.

На підставі того, що такі обвинувачення публікували у Facebook, а співробітники соцмережі не припиняли їхнього поширення, мер Овруча наполягає на стягненні з Цукерберга однієї гривні моральної шкоди.

Як відомо, цей судовий позов триває з 2019 року. Коруд вимагає від Кравчука відшкодування моральної шкоди за поширення інформації про нібито незаконну діяльність мера з корисливою метою, повідомляв сайт «Відкритий».

Ми нагадаємо, що народний депутат України від ВО «Свобода» Оксана Савчук зареєструвала в парламенті законопроєкт «Про мораторій на розміщення таборів біженців на території України».

Також скажемо, 28 жовтня засновник Facebook Марк Цукерберг офіційно оголосив про зміну імені компанії — вона називатиметься Meta. За його словами, таким чином компанія об'єднує усі додатки та технології під єдиним брендом.

ІА "Вголос": НОВИНИ