17-річний львів‘янин Георгій Лукашев став чемпіоном України з плавання. Плавець подолав дистанцію 200 метрів за менш, ніж 2 хвилини.

Про це повідомило Управління молоді та спорту Львівської ОДА у Facebook.

Так, 3 грудня у Дніпрі стартував чемпіонат України з плавання. Збірна Львівщини на змаганнях була представлена 9 спортсменами.

У перший день змагань титул чемпіона України виборов 17-річний львів‘янин та вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Здоров‘я» Георгій Лукашев. Спортсмен проплив дистанцію 200 метрів стилем батерфляй за 1:59.87.

До слова, цьогоріч у квітні Георгій здобув золото міжнародних змагань з плавання Multinationals Swim Meet 2021.

Нагадаємо що з рахунком 21:2 збірна України з водного поло перемогла національну команду Австрії у фіналі ватерпольного турніру «Ліга Націй».

У листопаді цього року львів’янин Павло Кордіяка переміг на Світових іграх богатирів в США. 26-річний спортсмен здобув титул чемпіона в абсолютній ваговій категорії.