Діти, які тікають від війни, та зараз тимчасово проживають у модульному містечку зі своїми сім’ями, взяли участь у футбольному майстер-класі від професійних тренерів Академії.

На заняття завітало 23 хлопчаки віком від 5 до 16 років.

Це діти, евакуйовані з гарячих точок України: Донецька, Краматорська, Маріуполя, Луганська, Харкова та Херсона.

Впродовж тренування кожен зміг відточити свої футбольні навички, отримати професійні поради від тренерів Академії та весело провести час. Візит дітей на Академію не обмежився одним тренуванням, адже після обіду для маленьких гостей провели екскурсію та познайомили з інфраструктурою клубу.

До слова, це вже не вперше Академія «Руху» приймає у своїх стінах дітей-переселенців.

Раніше почесний Президент «Руху» Григорій Козловський особисто зустрічав на Академії хлопців, які проживають у модульному містечку, та вручив їм пам’ятні подарунки.

Хлопчаки були задоволені подарунками. Бракувало лише м'яча, щоби на повну насолодитися грою на одному з найтехнологічніших футбольних полів України.

«Мене звати Гліб, я з Донецької області. В нас сирена не закінчувалась. На нас запускали дуже багато ракет. Зараз я живу з мамою та бабусею в модульних будинках. Я займався футболом вдома, і зараз хочу продовжити свій шлях», - розповів Гліб.

Попри нормальні та достатньо комфортні умови проживання, ці діти мають мало можливостей для того, аби показати себе та радіти життю, як це було до війни у рідних домівках. Тепер цим домом для них став Львів.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ