27 травня відбулись загальні збори учасників Української Прем’єр-ліги, де вирішувалась доля проведення чемпіонату України сезону 2022/23.

Відповідно усі клуби виступили за те, аби розіграш УПЛ 2022/23 відбувся. Формат змагань та місце проведення турніру визначать упродовж кількох тижнів.

«Тішить, що усі клуби одностайно підтримують те, що футбол в Україні має бути, що ми повинні стартувати вже цього року. У нас є сформована робоча група, яка працює над тим як та де проводити чемпіонат: за кордоном, або ж в Україні», -  заявив Євген ДИКИЙ, виконавчий директор УПЛ.

Більшість клубів, серед яких і «Рух», виступили за проведення чемпіонату в Україні. Про це з'явилася інформація на головній сторінці команди. У розіграші не візьмуть участь «Маріуполь» та «Десна», які збережуть за собою право зіграти через сезон. Замість них в УПЛ зайдуть «Металіст» та «Кривбас».

Отож, наступного сезону Львівська команда «Рух» проведе вже свій третій сезон в еліті українського футболу.

Раніше ми писали у «Вголос», що дітки-переселенці відчули себе футболістами, отримали подарунки від президента «Руху» та безліч вражень від Академії футболу.

Також про львівську команду та її почесного президента Григорія Козловського написали у відомому британському виданні «The Sun».

ІА "Вголос": НОВИНИ