Про це «Вголосу» повідомили в «Успіх БМ».

Зокрема, за словами директора фірми «Успіх БМ» Юрія Мельника, 3 листопада в Києві відбувся касаційний розгляд рішення, яке ухвалив Львівський апеляційний адміністративний суд, що визнав протиправними дії департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради щодо розірвання угоди з ТОВ «Успіх БМ». Суд касаційної інстанції подання Львівської міської ради не задовольнив, а лише підтвердив, що дії чиновників Садового є незаконними.

Нагадаємо, раніше таке рішення ухвалив Львівський апеляційний адміністративний суд. Згодом Львівська міська рада вирішила оскаржити це в суді касаційної інстанції. Й от днями Вищий адміністративний суд також визнав дії львівських чиновників неправомірними.

«Кілька років поспіль Львівська міська рада намагається незаконно розірвати договір з «Успіх БМ». У такий спосіб мер Садовий не лише монополізує галузь, позбавляє роботи понад три сотні сімей, а й залишає мешканців міста без комфортного транспорту. Замість автобусів з низькою підлогою, якими обслуговує пасажирів «Успіх БМ», у рейси виїжджають старі «Богдани» з автопарку комунальних АТП. Однак правосуддя на боці справедливості», – прокоментував ситуацію директор компанії «Успіх БМ» Юрій Мельник.

Додамо, судові перипетії між приватними перевізниками та міською владою тривали кілька років поспіль. Унаслідок чого суд визнав дії Львівської міської ради незаконними та протиправними.

«Успіх БМ» обслуговує маршрути №48, 49, 50, 51, 53.

Нагадаємо, що з грудня 2013 року між компанією ТОВ «Успіх БМ» та Департаментом житлово-комунального господарства та інфраструктури Львівської міської ради існував судовий спір про протиправність дії Департаменту щодо одностороннього розірвання договорів на обслуговування міських маршрутів №48, №49, №50, №51 та №53, які обслуговуються перевізником.

Справа більше року розглядалася Галицьким районним судом міста Львова. Місцевим судом в рамках судового процесу було вжито заходи забезпечення позову, чим Департаменту було заборонено розривати вищезгадані договори на перевезення пасажирів з ТОВ «Успіх БМ» та укладати договори з будь-яким іншим перевізником до вирішення спору по суті.

17.12.2014 року Галицьким районним судом міста Львова відмовлено у задоволені позову ТОВ «Успіх БМ» до Департаменту.

Проте 22.01.2015 року Львівсь­ким апеляційним адміністративним судом розглянуто апеляційну скаргу ТОВ «Успіх БМ» на рішення Галицького районного суду міста Львова та визнано дії протиправними дії суб’єкта владних повноважень – Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради щодо одностороннього дострокового розірвання Договорів про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 58А/Т – маршрут № 48, № 59 А/Т – маршрут № 49, № 60 А/Т – маршрут № 50, № 61А/Т – маршрут № 51, № 62А/Т – маршрут № 53, укладених 22 жовтня 2012 року між Департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради і ТОВ «Успіх БМ».

Згідно процесуального закону, Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради протягом 20 днів з моменту винесення рішення має право звернутися з касаційною скаргою на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду до Вищого адміністративного суду України.

Звертаємо також увагу, що 18.12.2014 року після мітингу трудового колективу на сесії Львівської міської ради за ініціативи депутатського корпусу та міського голови розпочався переговорний процес щодо мирного врегулювання спору. Більше місяця чиновники Львівської міської ради та особисто Садовий А.І. вели перемовини по підписанню мирової угоди. За декілька днів то розгляду справи в суді, проект мирової угоди все ж таки був підписаний на умовах, відмінних від положень, узгоджених спочатку. Однак 22.01.2015 р. безпосередньо перед початком розгляду судового засідання представниця Львівської міської ради відмовилася від мирової угоди.

ІА "Вголос": НОВИНИ