Верховна Рада проголосувала за визнання добровольців Сил територіальної оборони Збройних сил України ветеранами війни.

Як повідомляє Укрінформ, за відповідний законопроєкт № 7151 проголосували 344 народних депутати.

«З початком військової агресії російської федерації проти України до заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, також стали активно залучатися добровольці Сил територіальної оборони Збройних сил України. Тому в умовах військового вторгнення в Україну агресора та з метою посилення спроможності захисту Вітчизни виникла необхідність на законодавчому рівні визнати добровольців Сил територіальної оборони Збройних сил України ветеранами війни», — йдеться у пояснювальній записці до документа.

Зокрема, реалізація закону підвищить обороноздатність держави та суспільства під час відсічі та стримування військової агресії російської федерації проти України.

Як зазначається, реалізація документа потребуватиме додаткових видатків з Державного бюджету України та місцевих бюджетів.

Нагадаємо, на Луганщині протягом дня захисники України знищили п’ять РСЗВ БМ-21 “Град” з боєприпасами до них, три танки Т-72, одну БМП-3 та понад 15 військовослужбовців противника.

ІА "Вголос": НОВИНИ