Подавати гарячу воду у домівки львів'ян тільки двічі на тиждень - у середу та суботу - аби так зекономити енергоресурси для зими.

Таку петицію зареєстровано на сайті електронних петицій Львівської міської ради.

На думку автора петиції Андрія Козового, львів'янам вистачить, якщо в їхніх домівках з кранів тектиме гаряча вода тільки двічі на тиждень, у середу та суботу, і з 6 ранку до 23 ночі. 

Автор петиції стверджує, що влітку і так спекотно, то ж потреби у гарячій воді немає. А ось взимку зекономлені ресурси нам будуть потрібні. 

«Україна та європейські країни готуються до надважкої зими. Всі розуміють, що потрібно економити енергоресурси вже сьогодні, бо потім буде пізно. Тому пропоную зменшити подачу гарячої води до 2 днів на тиждень - середу та суботу з 6 до 23 год. (компроміс між ефективною роботою котелень і зручністю для громадян). На дворі літо, немає нагальної потреби цілодобово гріти воду і палити енергоресурси. Європа вже йде схожим шляхом. Чому ми, країна що воює, не економимо? Краще обмежитись сьогодні, ніж стати на коліна взимку», - вважає Андрій Козовий.

Читайте також у «Вголосі»: директор філії облавтодору на Львівщині здавав в оренду спецтехніку, призначену для ЗСУ, а кошти клав собі в кишеню. 

ІА "Вголос": НОВИНИ