Поширена у деяких виданнях інформація про пропозицію Спілки ректорів України до Міністерства освіти зменшити майже втричі кількість закладів вищої освіти в Україні, не є достовірною.

Відповідне спростування оприлюднила Громадська організація «Спілка ректорів закладів вищої освіти України», передає «Закон і Бізнес».

У деяких виданнях з 27 березня 2022 року з посиланням на ректора Київського університету імені Бориса Грінченка, члена президії Спілки Віктора Огнев’юка, з’явилася інформація щодо пропозиції Спілки ректорів України до Міністерства освіти і науки України зменшити кількість закладів вищої освіти в Україні із 300 до 112-115.

Насправді 12 березня 2022 року на розширеному засіданні Президії під головуванням голови Спілки ректорів України Петра Кулікова, після обговорення поточної ситуації у вищій освіті України, було прийнято рішення про створення робочої групи з підготовки законопроекту «Про забезпечення конкурентоспроможності університетів України».

Завданням цієї групи є проведення аналізу мережі закладів вищої освіти в Україні та розроблення механізмів оптимізації для збереження конкурентоспроможності університетів в ситуації, що склалася та відповідно до потреб економіки України. В.Огнев’юка. було обрано координатором робочої групи.

Читайте на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ