Кабмін звільнив від ПДВ та ввізного мита запчастини та комплектуючі для виготовлення електрогенераторів, а також обладнання супутникового інтернету (Starlink).

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. 

«Сьогодні ми затвердили необхідні документи, аби старлінки завозилися в Україну без мита і ПДВ. Це здешевить їхню вартість і дозволить забезпечити їх для якнайбільшої кількості людей та організацій», - зазначив прем'єр.

Як пояснили в Мінекономіки, eряд вніс зміни до переліку товарів, які постачаються на територію України без сплати мита та ПДВ.

Так, під податкові пільги потрапили комплектуючі для виготовлення енергетичного обладнання, засоби очищення води та засоби супутникового зв'язку до мережі Інтернет (Starlink).

"Спочатку уряд звільнив від мита та ПДВ імпорт генераторів та енергетичного обладнання. Це рішення робить таку продукцію дешевшою приблизно на 25%. Сьогодні ми робимо ще один крок.

Щоб українські виробники, які збирають таку продукцію в Україні, не опинились у невигідному положенні, уряд додатково звільнив запчастини для зборки генераторів та енергетичного обладнання від ПДВ та мита. Таким чином, і продукція, що виготовляється на внутрішньому ринку, стане приблизно на четверть дешевшою", - пояснив перший заступник міністра економіки України Денис Кудін.

Читайте також у «Вголосі»: на Запоріжжі вчительки-колаборантки вітали путіна з днем народження. 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ