Львівський каратист Станіслав Горуна, який також є депутатом Львівської районної ради від партії «Самопоміч», публічно принизив свого колегу. Ним виявився депутат районної ради від ВО «Свобода» Богдан Федун, ветеран російсько-української війни. Зауважимо, що сам Горуна відомий своїми поїздками в Росію в розпал військових дій на Сході.

Інцидент трапився сьогодні, 23 грудня, на засіданні Львівської районної ради. Як наслідок конфлікт, закінчився бійкою між двома депутатами. Детальніше про це читайте у матеріалі "Вголос". 

Редакції «Вголос» вдалось додзвонитись обом фігурантам конфлікту. Наразі Станіслав Горуна не прокоментував цю ситуацію детальніше, проте редакції вдалось поспілкуватись з Богданом Федуном. 

"Що сталося - це дурна провокація з боку Стаса. Власне, ветеранське середовище мало до нього питань багато стосовно російських поїздок. Він довго не ходив на сесії, мабуть танці йому набагато важливіше, ніж та робота, яку довірила йому громада. Його не було на 4 останніх сесіях. На одну з них приходило ветеранське середовище, аби з ним поспілкуватись", - заявив свободівець.

За словами Федуна, крім того, що Станіслав Горуна є  спортсменом, він також  є депутатом районної ради, і перш за все українцем. 

"З ним хотіли поспілкуватись, чи нормально йому бути ватником, захищати ватників і нівелювати своїми діяти війну, яка триває", - говорить ветеран. 

Нагадаємо, Станіслав Горуна відомий своїми заявами про те, що «спорт поза політикою», а також поїздками в Росію під час війни, де він займався тренуванням місцевої молоді. Детальніше про це у матеріалі "Вголос". 

Богдан Федун розповів, що представники партії «Самопоміч» неодноразово обіцяли ветеранському середовищу, що попередять про присутність Горуни на сесіях районної ради. Адже львівські ветерани бажали почути пояснення про його заяви та про його гастролі Росією. 
 
"Він до мене підійшов сам, і він власне почав мене провокувати різними дурними запитанням. Чому я не прочитав якесь незрозуміле звернення, чи ще щось. Я йому сказав, що він ватник і мені все з ним зрозуміло, і було б добре, аби він прийшов на наступну сесію", - пояснює депутат від Свободи. 

За словами Богдана Федуна, незабаром розмова зайшла в нікуди, і він заявив Горуні, що не має наміру з ним спілкуватись. На що останній розвернувся і назвав ветерана російсько-української війни «сцикуном». 


«На щастя так не є, адже на відміну від нього я в Росію не їздив тренувати місцеву молодь, яка йде в російську армію. Замість цього я поїхав на Схід. Тож відповідно, провів з ним бесіду», - підсумував Федун.

Станом на кінець  цього року жодних санкцій проти Станіслава Горуни з боку керівництва партії «Самопоміч» не було застосовано. 

ІА "Вголос": НОВИНИ