Внаслідок хакерської атаки, яка була здійснена на низку урядових сайтів, витоку персональних даних не сталося. Триває розслідування інциденту.

Про це повідомляє пресцентр Держспецзвʼязку, пише РБК-Україна.

«У ніч із 13 на 14 січня було здійснено хакерську атаку на низку урядових сайтів, зокрема МЗС, МОН та інші. На головній сторінці цих сайтів було розміщене повідомлення провокаційного характеру. Контенту сайтів при цьому змінено не було, і витоку персональних даних не відбулося», - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що з метою недопущення поширення атаки на інші ресурси та локалізації технічної проблеми тимчасово призупинено роботу низки інших урядових сайтів.

«Зараз Департамент кіберполіції спільно з Держспецзв'язку спільно та Службою безпеки України збирає цифрові докази та займається розслідуванням інциденту. Разом з тим, більшу частину постраждалих державних ресурсів уже відновлено, інші, за даними відомства, будуть доступні найближчим часом», — пишуть в кіберполіції.

Також зазначили, що вже вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України.

Додамо, що мобільний застосунок «Дія» працює в штатному режимі. Проте сайт «Дії» - досі недоступний.

«Мобільний застосунок Дія працює в штатному режимі. Дія — безпечний продукт, що не зберігає персональні дані, а лише відображає їх із реєстрів», - пишуть в Мінцифри.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ