На сайті Львівської міськради повідомили номери телефонів, за якими можуть звертатися потерпілі внаслідок нічного ракетного удару російських терористів по будинках нашого міста. 
Гаряча лінія Львова та Міський центр підтримки вимушено переміщених осіб у Львові будуть оперативно вирішувати всі питання постраждалих від нічного обстрілу. Так стверджують у мерії.

Під час засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення, що постраждалі від нічного обстрілу Львова можуть звертатись за допомогою за двома контактними номерами телефонів:

-   Гаряча лінія м. Львова – 15-80

-   Міський центр підтримки вимушено переміщених осіб у Львові – 050-555-44-61

Саме за цими двома номерами телефонів постраждалим будуть оперативно надавати всю необхідну інформацію та шукати потрібну допомогу.

«Кожен з тих, хто постраждав внаслідок нічних ракетних атак, може зателефонувати на Гарячу лінію та подати свою заявку.

Місто визначить, яка потрібна допомога і, по можливості, буде її забезпечувати. Також це стосується мешканців, які втратили помешкання – місто також надасть тимчасове житло», – зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Відео розбору завалів будинку.

Потерпілі львів'яни розповіли як все сталося блискавично і вони не встигли вийти зі своїх помешкань, зазнавши пошкоджень.Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/emergency/297356-dva-nomery-telefoniv-za-iakymy-mozhut-zvertatysia-postrazhdali-vid-raketnoi-ataky-u-lvovi

ІА "Вголос": НОВИНИ