Мешканець Львова отримав 4 роки та 1 місяць ув'язнення за напад на Сергія Савіна та Максима Вербу з гомофобних мотивів.

Такий вирок виніс Галицький районний суд Львова у понеділок, 15 листопада, повідомляє громадська організація «Інсайт». Відомо, що вона займається психологічною та юридичною підтримкою ЛГБТ-спільноти.

«ГО «Інсайт» домоглася першого реального строку за злочин на ґрунті ненависті у справі з гомофобним нападом у Львові! Те, що сьогодні сталося – значна та важлива подія для усіх нас! Суд призначив реальний, а не умовний термін для злочинця за гомофобний напад! Дякуємо нашій адвокатці Оксані Гузь за ведення справи та за те, що гомофобний мотив злочину не був проігнорований судом», – повідомили на сторінці ГО «Інсайт».

Як з'ясувалось, в обвинуваченого вже була судимість з невідбутим покаранням. Саме тому суд призначив львів'янину 4 роки та 1 місяць ув'язнення (це покарання включає і попереднє – невідбуте). Варто зазначити, що нападник свою вину визнав.

Нагадуємо, у липні цього року група молодиків напала на двох хлопців, бо ті здалися їм схожими на геїв. Савіна й Вербу побили, після чого викрали у них гаманець та телефон. Четверо осіб, причетних до нападу, затримали. 

На сьогодні покарання отримали 2 з них: один з нападників — умовний термін 4 роки, другого сьогодні було засуджено до позбавлення волі на 4 роки й 1 місяць!  

Читайте більше новин за посиланнями:

ІА "Вголос": НОВИНИ