Олександр Лукашенко зробив ряд нових заяв про ситуацію на кордоні з Польщею і Литвою. За його словами, мігрантам на кордоні з Польщею намагаються доставити зброю.

Про це повідомляє "БЕЛТА".

Він провів нараду з приводу ситуації на державному кордоні Білорусі. За його словами, на кордонах сусідів, насамперед Польщі, знаходяться не тільки прикордонники.

«Там нарощується ударне угруповання військ - до 20 тисяч особового складу з авіацією і бронетехнікою. Все це робиться під виглядом захисту Європейського Союзу від вторгнення біженців з країн, які розбомбила і розграбувала західна коаліція на чолі з США», - сказав він.

За словами Лукашенка, є дані про спроби передати зброю біженцям на кордоні з Польщею.

«Я знаю, що спроби доставки зброї у стихійний мігрантський табір вже були. Як і провокації, які можуть призвести до силового конфлікту. Цього допустити ні в якому разі не можна», - заявив він.

Він також розповів, що поговорив з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і озвучив пропозицію щодо розв'язки міграційної кризи. Лукашенко заявив, що у нього має відбутися ще одна телефонна розмова з Меркель.

Нагадаємо, Лукашенко запропонував перевезти біженців у Німеччину літаками, наголошуючи, що мігранти «люди дуже вперті, вони не хочуть повертатися додому». 

ІА "Вголос": НОВИНИ