Спортсменка з Львівської області Ельвіра Борозна виборола бронзову медаль на молодіжному чемпіонаті Європи з важкої атлетики.

Змагання тривають у Фінляндії. Україну представляє також Богдан Гоза із Жидачева.

Про це інформує пресслужба Львівської обласної державної адміністрації.

19-річна Ельвіра Борозна показала третій результат у поштовху. Вона виступає у ваговій категорії до 81 кг.

Спортсменка навчається у Школі вищої спортивної майстерності та у Львівському державному університеті фізичної культури ім. І. Боберського. Тренери Ельвіри – Геннадій Юркевич та Олександр Товстоног. Дівчина вже шість років займається важкою атлетикою.

Богдан Гоза ще не розпочинав виступи на чемпіонаті. Важкоатлет стартує на змаганнях в суботу, 2 жовтня.

Як писав «Вголос», спортсмени зі Львова вибороли путівки на чемпіонат Європи з таеквон-до.