ТікТок-блогерка з міста Новояворівськ Львівської області вирішила насміхнутись з українських воїнів, порівнявши їх зі зграєю собак. Згодом дівчина таки попросила вибачення та заявила, що їй дуже соромно за свій вчинок.

Відповідне відео дівчина опублікувала у соцмережі TikTok. Незабаром його оприлюднили на телеграм-каналі «Типовий Новояворівськ». 

«Поки в країні триває війна, гинуть молоді хлопці, молодь жартує», — зазначили у повідомленні. 

На відеоролику видно, як одну з Новояворівських вулиць перебігає зграя собак. А під ним — підпис російською мовою: «Пішли воювати за Україну». 

Авторкою скандального відеоролику виявилась школярка Новояворівського ліцею. Відомо, що зараз дівчина навчається у 9-му класі та була неодноразово нагороджена похвальними грамотами від місцевої влади. 

Вчинок школярки викликав хвилю обурення у соцмережах. Побачивши, що відео викликало резонанс, дівчина одразу оприлюднила у своєму ТікТоці вибачення та додала, що щиро шкодує про скоєне. 

"Я не думала, що це так далеко зайде, що його поширять в пабліку мого міста. Мені дуже соромно за те, що я зробила. Я хочу щиро вибачитись. Чесно, це більше не повториться. Не знала, що так вийде, тому що відео пролежало тиждень, воно не було популярне. І тут його побачили адміни цього пабліку... Мені дуже соромно зараз, тому що я вчинила дуже погано», – зазначила школярка на відео.

Нагадаємо, нещодавно у гучний скандал потрапила блогерка з міста Дубляни Львівської області. Під час прямої трансляції у соцмережі Інстаграм, 21-річна дівчина назвала Львів «дірою», а львів'ян — дикими.