Галицький районний суд Львова конфіскував золоті прикраси, які навесні цього року виявили працівники Львівської митниці у посилці зі США.

Про це повідомив zaxid.net.

У квітні цього року у підрозділ митного оформлення «Львів-поштовий» надійшла посилка зі США, адресована приватній особі з Івано-Франківської області. У декларації відправник вказав, що в посилці є спортивний костюм та харчові продукти.

Однак під час її огляду митники виявили незадеклароване майно — набір ювелірних виробів: золоті сережки з цінником 1 тис. доларів США, підвіску з цінником 1 тис. доларів та каблучку з цінником 2250 доларів. Прикраси були в оригінальних заводських коробках.

Митники склали протокол про порушення митних правил, а ювелірні цінності тимчасово вилучили до рішення суду. Загальна вартість коштовностей становить близько 120 тис. грн.

Згодом, Галицький районний суд Львова визнав відправника посилки винним у вчиненні правопорушення та наклав на нього стягнення у розмірі вартості товару. А вилучені прикраси суд вирішив конфіскувати у власність держави.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ