Внаслідок обстрілів Миколаївщини російськими загарбниками в області цієї ночі загинула людина.

Про це повідомляє начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім. 

Так, за його словами, зранку, 17 липня, орієнтовно о 03:05, Миколаїв знову зазнав масованого ракетного обстрілу. Попередньо відомо про влучання та пожежі на двох промислових підприємствах. Детальна інформація уточнюється.

Також вчора, 16 липня, орієнтовно об 11:00 зафіксовано обстріли сіл Шевченкове, Зоря, Новоруське Шевченківської громади. У с. Шевченкове внаслідок обстрілів три людини загинули та три зазнали поранень. Також в населених пунктах є влучання в житлові будинки, в результаті чого виникли пожежі та руйнування.

У селі Лимани Галицинівської громади пошкоджено житлові будинки та господарські будівлі. Постраждалих немає.

Натомість внаслідок обстрілів у Широківській громаді одна жінка загинула та зруйновано житловий будинок. Влучання теж були по сільськогосподарських будівлях, корівниках та поза межами населених пунктів.

16 липня, орієнтовно о 18:30 та 19:00 були обстріли в Інгульській громаді. Внаслідок влучань горіли поля. За попередньою інформацією постраждалих немає. Інформація щодо пошкоджень уточнюється.

Також орієнтовно о 19:00, 16 липня, були обстріли с. Володимирівка Володимирівської громади. Влучання були за межами населеного пункту. За попередньою інформацією постраждалих та пошкоджень немає

У Березнегуватській громаді продовжуються обстріли сіл по лінії розмежування. Інформація щодо постраждалих і пошкоджень уточнюється.

Нагадаємо також, як повідомляв «Вголос», у Карпатах врятували травмовану туристку з Хмельниччини. 

ІА "Вголос": НОВИНИ