Львівський окружний адміністративний суд своїм рішенням визнав бездіяльність Львівської міської ради у частині поводження з відходами.

Про це повідомляється на сторінці Державної екологічної інспекції України у соцмережі.

Зокрема, фахівці Державної екологічної інспекції України з 7.09.2020 до 11.09.2020 року перевірили   дотримання вимог природоохоронного законодавства у частині поводження з відходами Львівської міської ради.

Під час цих перевірок зафіксували ряд порушень, а саме:

  • виконавців послуг з вивезення побутових відходів визначено без проведення відповідних конкурсних засад;
  • не відведено спеціальні місця чи об'єкти для зберігання та захоронення відходів;
  • не забезпечується організація та контроль за безпечним транспортуванням, сортуванням, обробленням (переробленням) утилізацією та захороненням всього обсягу утворених відходів на території м. Львова та Львівської області;
  • не розроблені та не затверджені Схеми санітарного очищення м. Львова та населених пунктів Львівської області, що унеможливлює передбачити обсяги утворених відходів, кількість транспортних засобів для перевезення та утилізації відходів.

За результатами перевірки Держекоінспекція звернулась до Львівського окружного адміністративного суду з позовом про те, що органи місцевого самоврядування у Львівській області не дотримуються законодавства у сфері управління відходами.

Днями суд задовольнив позов Держекоінспекції та визнав протиправною бездіяльність та дії Львівської міської ради. Також, згідно з рішенням суду орган самоврядування зобов’язаний виконати вимоги ДЕІ та усунути виявлені під час перевірки порушення.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», ЛКП «Зелене місто» хоче стати монополістом на ринку сміття у Львові. 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ