Раптове припинення співпраці з 4 каналом відомого львівського журналіста та публіциста Остапа Дроздова сам він пов’язує з фігурою нового власника, народного депутата від “Слуи Народу” Олексія Ковальова.

Про це журналіст заявив в прямому етері суспільно-політичного токшоу “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA.

Моя неугодність для зеленої шобли є зашкальною. Видам секрет – під час довгих перемовин щодо продажу каналу саме моє прізвище виринало як один з подразників. Я сприймаю це дуже почесно. Те, що є для мене пропагандою українського завжди сприйматиметься малоросами як роз’єднавче. Я ж  не бачу нічого роз’єднавчого в чіткій позиції стосовно  українській культури, мову та національної пам’яті”, – заявив Остап Дроздов.

За словами журналіста, він абсолютно не погоджується з тим, що критика стосовно чинної влади та президента Зеленського роз’єднують країну, позаяк останні дискредитували себе низкою корупційних скандалів та некомпетентністю.

Я зовсім спокійно ставлюся до цих подій, я їх чекав. Адже коли під Новий Рік комусь піднесло телеканал, я одразу зрозумів, що на каналі Слуг Народу не буде лунати критика “Слуг”. Я чудово усвідомлюю, в якій країні ми живемо”, – акцентує Остап Дроздов.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», минулого року правляча партія “Слуга Народу” потрапила у низку скандалів, пов’язаних з поведінкою її депутатів у парламенті. Зокрема, стало відомо про інцидент за участі нардепа Миколи Галушка, який брутально вилаявся на поліціянта порушивши ПДР. Інший “Слуга”, Олександр Юрченко, потрапив у ДТП в центрі Львова, перебуваючи за свіченнями очевидців у стані наркотичного сп’яніння, проте згодом його виправдав суд.

Вже “екс-слуга” Євгеній Шевченко відзначився своїми заявами на підтримку дій самопроголошеного президента Лукашенка та схвальними відгуками про Путіна.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ