На українсько-польському кордоні сьогодні, 18 травня, фіксують черги з легковиків у пункті пропуску “Устилуг” та перед пунктом пропуску “Угринів”, на решті напрямків черги відсутні.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Зазначається, що протягом останніх днів спостерігається збільшення динаміки руху осіб та транспорту через пункти пропуску на кордоні з Польщею. У зв’язку з чим на виїзд з України три дні поспіль були черги з легкових автомобілів та автобусів.

Сьогодні накопичення з легковиків зафіксовано в “Устилузі”, та незначне перед пунктом пропуску “Угринів”. На решті напрямків черги відсутні в обох напрямках”, - йдеться у повідомленні.

У Держприкордонслужбі зауважили, що інформація, яку поширили медіа щодо збільшення кількості чоловіків, які перетинають кордон, не відповідає дійсності. Статистика свідчить, що кількість пропущених чоловіків на законних підставах та чоловіків призовного віку, яких не пропустили з різних причин, в умовах збільшення пасажиропотоку не зросла.

Прикордонники звертають увагу громадян, що із початком сезону відпусток, тенденція щодо збільшення потоку подорожніх періодично може відстежуватися протягом літнього сезону. У зв’язку з цим, рекомендують відстежувати ситуацію щодо стану черг перед пунктами пропуску на офіційних ресурсах Держприкордонслужби.

ІА "Вголос": НОВИНИ