Сьогодні, 11 липня, у другій половині для на території Львівської області очікується погіршення погодних умов. Зокрема, синоптики попереджають мешканців регіону про дощі з грозами і навіть град.

Про це повідомила пресслужба ДСНС Львівщини.

«За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області та м. Львову 12 липня пориви північно-західного вітру 15 –20 м/с, гроза, град», - пишуть рятувальники.

У Львові та області оголосили штормове попередження.

Таким чином, мешканцям області рекомендують бути уважними і обережними під час погіршення погодних умов: 

  • під час грози, якщо ви перебуваєте вдома, зачиніть всі вікна та двері, у приміщенні не повинно бути протягу, подалі тримайтеся від електроприладів. 
  • якщо негода застала вас на вулиці, намагайтесь не ходити під карнизами будинків, а також тримайтеся подалі від розлогих дерев, рекламних щитів та ліній електропередач. 
  • уникайте металевих парканів, стін, біля яких ростуть дерева, вуличних ліхтарів, металевих веж, опор електропередач. 
  • не ховайтесь від зливи під деревом: воно притягує блискавки. Крім того, є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись від поривів вітру. 
  • якщо гроза застала вас в автомобілі, не потрібно його покидати, необхідно закрити вікна і опустити автомобільну антену. Автомобіль ні в якому разі не можна паркувати під деревами або високими конструкціями.

Читайте також:

ІА "Вголос": НОВИНИ