Під час демонтажу кіоску на площі Галицькій працівники муніципальної поліції побили власника

Про це «Вголосу» повідомив директор приватного підприємства «Український медіа центр» та власник кіоску на площі Галицькій Юрій Путас.

За його словами, цей кіоск тут стоїть уже 20 років. І підприємець доклався до фінансування реконструкції цієї площі.

кіоск на Галицькій

Проте 3 вересня цього року міськвиконком Львова прийняв рішення про демонтаж кіоску. Проте власник дізнався про це рішення пост фактом.

«Мене ніхто навіть не попередив, що таке рішення будуть розглядати. Мене ніхто не запросив. Все вирішили за моєю спиною», - каже Юрій Путас.

Але, дізнавшись, він відразу звернувся до суду аби скасувати рішення виконкому.

кіоск на Галицький

Проте у міській раді вирішили не чекати на рішення суду, а завзято почали демонтовувати кіоск. Не зваживши на те, що в середині є речі працівників та самі працівники.

На момент, коли журналісти «Вголосу» надійшли на площу Галицьку, працівники Галицької райадміністрації Львова демонтовували дах. Кіоск оточили працівники муніципальної варти та патрульної поліції, які не допускали Юрія Путаса до приміщення кіоску. Усім цим керував в.о. ЛКП «Муніципальна варта» Володимир Данилюк.

кіоск на Галицькій

Як він пояснив журналістам, власнику забороняють наближатися до кіоску, бо тут проводять демонтаж і він може постраждати. Дії своїх працівників, які побили Юрія Путаса, він не пояснив ніяк.   

Зауважимо, Юрій Путас за даними системи YouControl володіє зокрема Галицьким ринком у середмісті Львова. В минулому він був депутатом ЛМР від партії «Громадянська позиція», проте 2015-го знявся з виборів через скандал з граматичними помилками. Тоді в одному реченні він зробив 13 орфографічних та пунктуаційних помилок. 

У 2020-у році він очолив політичну партію «Духовна Україна», яка невдало балотувалась до міської ради.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», 3 вересня 2021 року виконком Львівської міської ради прийняв рішення демонтувати кіоск на площі Галицькій, пояснивши це тим, що тут проводиться реконструкція. Проте коштів на реконструкцію поки що нема.   

ІА "Вголос": НОВИНИ