На вулиці Бандери відновили регулярний рух трамваїв та тролейбусів. Раніше рух був закритий через реконструкцію.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Йдеться про трамваї №1, 4, 9 та тролейбуси №22, 29, 30. Вони курсують за такими маршрутами:

Трамвайний маршрут № 1 — «Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Дорошенка - вул. Підвальна - Погулянка». На маршруті планується до випуску 7 трамвайних вагонів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 11-12 хвилин.

Трамвайний маршрут № 4 — «Залізничний вокзал – вул. Бандери - вул. Київська – вул. Вітовського – вул. Стуса – вул. Вернадського». На маршруті планується до випуску 11 трамвайних вагонів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 9 хвилин.

Трамвайний маршрут № 9 — «Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Київська – вул. Вітовського – вул. Франка – вул. Підвальна – вул. Торф'яна». На маршруті планується до випуску 8 трамвайних вагонів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 11 хвилин.

Тролейбусний маршрут № 22 — «Університет – вул. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківська – вул. Наукова – Автовокзал». На маршруті планується до випуску 12 тролейбусів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 8-10 хвилин.

Тролейбусний маршрут № 29 — «Університет – вул. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Любінська – Аеропорт». На маршруті планується до випуску 9 тролейбусів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 7-8 хвилин.

Тролейбусний маршрут № 30 — Університет – вул. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківська – вул. Виговського – вул. Ряшівська». На маршруті планується до випуску 5 тролейбусів з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 15 хвилин.

У суботу, 18 грудня, вул. Бандери повністю відкрили для руху транспорту, зокрема – частини громадського. Йдеться про міські автобуси № 7, 15, 33, 38, 41 та 43. Натомість трамваї та тролейбуси працювали в тестовому режимі. Сьогодні повноцінно відновили рух електротранспорту.

Нагадаємо, основні роботи на вулиці вже завершено. Втім облаштування благоустрою, тротуарів та громадського хабу на повороті вул. Чупринки - вул. Бандери у Львові ще деякий час триватиме.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ